K predaju firmy

Míľniky úspechu z jednej ruky.

Dať to najlepšie.

„Stavebné remeslo“ vlastne ako také vôbec neexistuje. Čo ale je, sú vzdelaní experti v najrôznejších oboroch, odborne spolupracujúci alebo vo vlastnej réžií plniaci špeciálne úlohy.

Viete čo má spoločné murár, maliar, štukatér, stolár, tesár, pokrývač, železiar, klampiar, inštalatér, podlahár, sadrokartonista, elektrošpecialista alebo sanitár spoločné? Silného a podporujúceho partnera, ktorý presne pozná príslušné požiadavky a potrebné riešenia. Je jedno či pri stavbe ide o spotrebné materiály, náradie, stavebnú chémiu - pri FŐRCH ste správne. Máme pre Vás pripravený rozsiahly sortiment kvalitných produktov, priebežne aktualizovaný a rozširujúci sa.

Najvyššia precíznosť, bezpodmienečná presnosť a kvalita – Vaši objednávatelia očakávajú od Vás vždy maximum. A to očakávate Vy od nás, Vášho partnera.

Poznať očakávania je povinnosť. Prekonať očakávanie je lepšie ako liek. A to je rozdiel. Ako to dennodenne dokážeme? Jednoducho sme blízko diania, v branži. Poznáme rôzne úlohy a postupy, práve tak ako neustále rastúce požiadavky objednávateľov. Nielen v našom školiacom stredisku iNNOCenter práve preto neustále skúšajú a testujú naši skúsení odborníci nové produkty, ktoré robia Vašu prácu ľahšou, bezpečnejšou, hospodárnejšou. Lebo potrebujete na každú výzvu vhodné riešenie. Dáme ho do Vašich rúk, či ide o vŕtanie, delenie, pílenie, frézovanie, brúsenie, lepenie, tesnenie, izolovanie, skrutkovanie, zatĺkanie kladivom.