K predaju firmy

Dokonalosť momentu.

Všetko z jednej ruky.

Čas sú peniaze. To platí všade, ale špeciálne v autodielňach. Zákazníci chcú byť opäť rýchlo mobilní. Aby vyhoveli, požadujú automechanici pružné a inovatívne riešenia.

Sotva je niektorý remeselný obor v tak rýchlom pohybe ako autoopravárenstvo. Stále nové modely a nové technológie vyžadujú od profesionálov veľkú flexibilnosť a prispôsobivosť. Len ten, kto ovláda najnovšie trendy, plní rýchlo a najlepšie potreby zákazníkov . Tu je FŐRCH so svojimi vlastnými vysokými nárokmi na kvalitu perfektný partner. Naše produkty sú rozmanité, veľkej škály a kvality, napasované potrebám autoopravárenskej branže. Servis promptný a spoľahlivý. Pracovník vonkajšej služby kompetentný, osobný a vždy na pulze dňa. Na to Vám dávame nielen naše slovo, ale aj ruku. Pre najvyššiu spokojnosť - Vašu a Vašich zákazníkov.

Dopravný prostriedok s dvomi, štyrmi alebo viacerými kolesami, dve ruky a správne vybavenie – viac človeku nie je treba.

Náradie, vybavenie dielne, spotrebný materiál, chemické produkty, elektromateriál a mnoho ďalšieho od FŐRCH-u robí veci nielen jednoduchšími, ale proste lepšími. Veľký výber, dobrá kvalita a optimálna hospodárnosť nie sú náhodou. Vymýšľame riešenia tak, aby presne spĺňali Vaše nároky. To je aj vysvetlenie pre rozsiahle portfólio kvalitných produktov, ktoré doslova rastie s úlohami.Špeciálne oblasti nám vždy pasovali. Skutočný vrchol našej širokej špecializovanej ponuky je FŐRCH TRUCK línia. Vyvinutá a špecializovaná pre opravovne úžitkových vozidiel posúva našich partnerov výrazne vpred.