Theo FÖRCH GmbH & Co.KG

Kontakt

FÖRCH Slovensko

Rosinská cesta 12
010 08 Žilina

 

+421 41 500 24 54

info@forch.sk

Kovoobrábanie v najlepších rukách.

Vaše ruky dokážu všetko. Doprajte im to správne náradie.

Je jedno či ide o remeselnú dielňu alebo priemysel – Vaše požiadavky sú nám motiváciou. Dennodenne inšpirujete našich špecialistov, najrôznejšie požiadavky na špeciálne produkty tiež. Lebo Vy, špecialisti z branže kovo, nehľadáte produkty, ale riešenia.

Spotrebné materiály, ručné náradie, chemické produkty alebo ochranné pracovné pomôcky – profesionálne produkty FŐRCH sa osvedčujú predovšetkým v najtvrdších podmienkach. Naše excelentné odborné vedomosti v spojení s dlhoročnými praktickými skúsenosťami umožňujú nepretržitý rozvoj sortimentu produktov pre kovoobrábanie, jedno z najstarších remesiel vôbec.

Tvárou v tvár ste pri potrebe optimalizácie požiadaviek ťažkého a ľahkého strojárenstva, ako aj pri nekompromisných požiadavkách na konštrukciu a techniku s FŐRCH-om v mnohých aspektoch kovoobrábania v najlepších rukách.

Vaše náročné a rôznorodé úlohy nestačí len poznať, je ich potrebné predovšetkým uľahčiť. To je výzva pre naše inovatívne a kvalitné produkty: bezpečne, precízne, a efektívne – aby preskočila iskra.

Či rezať závity, či deliť materiál, ohýbať, píliť, pilovať – len ten, kto sám držal náradie v ruke, vie na aké sa môže spoľahnúť.

Frézovanie, vŕtanie, zváranie, falcovanie alebo letovanie – poznáme nové podnety z praxe a dáme Vám ich v inovatívnych riešeniach pre Vaše použitie. Tak sme Vám stále k dispozícii s radou aj pomocou. Tak ako to od nás očakávate.