FÖRCH je silným partnerom v oblasti obchodu a priemyslu. Aby to bolo pre našich zákazníkov každý deň hmatateľné, 1700 zamestnancov v kancelárii a terénnom servise v celom Nemecku vie, čo je dôležité. Vďaka najvyššej disciplíne, kompetentnému poradenstvu, silnému pocitu dôvery a širokým možnostiam nákupu dosahujeme na domácom trhu obrat 283 miliónov eur. Okrem toho je v súčasnosti v Nemecku 33 predajných miest, vrátane vybraných predajných kancelárií FÖRCH s nepretržitou prevádzkou, kde si predajcovia môžu dohodnúť stretnutie.

 
Obrat 283 miliónov EUR v Nemecku
1 700 zamestnancov v kanceláriách a v teréne v Nemecku
33 predajných miest FÖRCH v celom Nemecku
> 150 000 zákazníkov na domácom trhu

Vedenie skupiny FÖRCH

 
Andreas Pescht
GROUP CEO
Stratégia viackanálového predaja

Nielen naše výrobky, ale aj naše predajné kanály sú plne prispôsobené požiadavkám našich zákazníkov. Naše predajné oblasti fungujú ruka v ruke, takže ich naši zákazníci môžu využívať v kombinácii aj individuálne. Nezáleží na tom, o ktorý kanál ide. Nakupovanie v spoločnosti FÖRCH je predovšetkým jedno: rýchle a nekomplikované.

Rady na úrovni očí

Pre našich obchodných zástupcov je dôležitý prístup, orientácia na zákazníka a odbornosť. To znamená: Hovoríme spolu ako rovný s rovným - a predovšetkým hovoríme rovnakým jazykom. Dokážeme to vďaka rozsiahlym odborným znalostiam v odbore, často vďaka vlastnej praxi a profesionálnym skúsenostiam. Kompetentné poradenstvo a podpora v spoločnosti FÖRCH preto nikdy nie sú otázkou šťastia, ale vedomou súčasťou celkového balíka FÖRCH.

V najlepších rukách

V našich 33 predajných kanceláriách FÖRCH po celom Nemecku spoľahlivo pokrývame okamžité potreby našich profesionálnych remeselníkov. Predstavujeme vám náš zákaznícky orientovaný sortiment, ktorý si môžete oťukať, vyskúšať a otestovať. Náš balík služieb dopĺňajú mnohé služby, ako napríklad služba doručenia a vyzdvihnutia, skladovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníka alebo nepretržitý prístup vo vybraných predajných kanceláriách FÖRCH.

Svet produktov a transparentnosť nákupu 24/7

Rýchle tempo digitalizácie nevylučuje transparentnosť, dôveru a partnerstvo v spoločnosti FÖRCH. Práve naopak: Naopak, integrácii týchto princípov do nášho elektronického obchodu prikladáme veľký význam. Vďaka digitálnym riešeniam šitým na mieru a individuálnym požiadavkám vytvárame pre našich zákazníkov transparentnejší digitálny objednávkový proces. Po celý deň, 7 dní v týždni.

Osobná telefonická podpora

Individuálny zákaznícky servis v spoločnosti FÖRCH dopĺňa telefonický predaj. Našim zákazníkom radi poskytneme proaktívnu podporu prostredníctvom osobného predajného poradcu alebo na požiadanie prostredníctvom našich interných špecialistov po telefóne. Prostredníctvom tohto predajného kanála je možné jednoducho dohodnúť komplexné poradenstvo, objednanie náradia alebo spotrebného materiálu, prípadne aj využitie vybraných služieb spoločnosti FÖRCH.

Naše administratívne a skladové priestory:

Sídlo Kochertürn

Kancelárska budova 1-4 a logistické centrum
Theo-Förch-Str. 11-15
74196 Neuenstadt-Kochertürn

Lokalita Neuenstadt

iNNOCenter a administratívna budova 5
Ulica Neckarsulmer 47
74196 Neuenstadt

V iNNOCentre sa nachádza naše školiace a eventové centrum. Kancelárska budova 5 bola oficiálne otvorená ako nová kancelárska budova v roku 2021.

Výdajný sklad
Paralelné vychystávanie (PaKoLa) Stein
Obere Mäurichstr. 6
74196 Neuenstadt-Stein
Kompletační sklad Zwickau

Paralelné vychystávanie (PaKoLa) Zwickau
Maxhütte-Gewerbering 2
08056 Zwickau