Vaša produktivita 

Vaša dielňa je nastavená presne podľa vašich potrieb. Všetko má svoje miesto a funkciu. Vaša ruka intuitívne vie, kde nájsť 17 mm kľúč. Vďaka tomuto poriadku môžete rýchlo konať. Zabezpečuje plynulé pracovné procesy bez časového hľadania - a že nakoniec dodávate včas a spoľahlivo.

Viac poriadku v systéme

Presne to vám sľubujeme s našou novou výbavou vozidla VAROMOBIL. Cesta sa vďaka nej stane vašou dielňou a vaše vozidlo miestom, kde môžete byť.

Výhody

Pri vybavovaní vozidiel VAROMOBIL sa dôsledne spoliehame na ľahkú hliníkovú konštrukciu. Nízka pohotovostná hmotnosť umožňuje vyššiu užitočnú hmotnosť a umožňuje vozidlu dochádzať na čerpaciu stanicu s podstatne menšou spotreboou paliva. Napriek tomu sa nemusíte zaobísť bez pevnosti a torznej tuhosti vozidla, ktoré prešlo nárazovou skúškou. Okrem toho je výbava vozidla po skončení životnosti vďaka kvalitnej surovinovej základni 100 % recyklovateľná.

  • Ľahká hliníková konštrukcia
  • Odolnosť proti korózii
  • 100 % recyklovateľnosť
  • Právna istota*
  • Testovaná pevnosť
  • 8-ročná záruka*

*Platí len pri inštalácii oficiálnym inštalačným partnerom.

Nosný rám

Odolná hliníková konštrukcia je k dispozícii v 6 výškach a 9 šírkach.

Bočná stena

Bočný panel s hrúbkou 1,5 mm sa používa na zakrytie boku nábytkového bloku a umožňuje montáž ďalších konzol.

Polička a spodná klapka

Klapka pomáha bezpečne uložiť voľné predmety a na jednoduché vybratie sa úplne otvorí.

Polica

Police s nosnosťou 40 až 60 kg v závislosti od konštrukcie ponúkajú dostatok priestoru a môžu byť vybavené protišmykovými podložkami.

Zásuvky

Vďaka výkonným zásuvkám s plným výsuvom unesú zásuvky v závislosti od konštrukcie 40 až 80 kg a môžu byť flexibilne vyplnené protišmykovými podložkami, plastovými boxmi alebo penovými vložkami.

Ďalšie diely

Náš široký sortiment príslušenstva, od držiakov na kazety a plechovky až po možnosti upevnenia hadíc a káblov, vám umožní bezpečne uložiť predmety, ktoré musia byť rýchlo dostupné.

Regál / dlhý žľab na tovar

Dokonca aj dlhé predmety, ako sú rovnacie polená alebo vozíky na vodu, sa dajú pohodlne uložiť do výbavy vozidla vďaka dlhému nákladnému žľabu.

Boxy

Okrem menších úložných boxov na rýchle a jednoduché vyberanie je systém kompatibilný aj na ukladanie FÖRCH VAROBOXX.

Triedy vozidiel

5 modulov pre malé dodávky
8 modulov pre stredne veľké dodávky
7 modulov pre veľké dodávky

Vaša cesta k vybaveniu vozidla sa začína jednoduchým kontaktom s obchodným zástupcom, telefonickým predajom, miestnym centrom FÖRCH alebo priamo tu prostredníctvom nášho kontaktného formulára.