V našich kompetenciách v oblasti kovovýroby a stavebných služieb vám umožníme vzlietnuť iskry. U nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje remeslo, či už ste zámočník, obrábač kovov, oceliar, strojník alebo staviteľ vozidiel, alebo sa staráte o špecializované inštalácie v oblasti inštalatérstva, vykurovania, klimatizácie alebo elektroinštalácie.

Dodávka
Viac ako 98 % všetkých položiek je k dispozícii do 24 až 48 hodín.
Záruka a výmena tovaru
Bezplatné vrátenie a vyzdvihnutie vráteného tovaru a opravy
FORCH TO GO
Objednajte si ho telefonicky v najbližšej predajnej kancelárii FÖRCH do 15:00 a vyzdvihnite si ho na mieste v ten istý deň.

Sanitárne zariadenia, vykurovanie, klimatizácia

Na sanitárne, vykurovacie a klimatizačné zariadenia

Propagačné produkty

Na propagačné produkty

Kompetencie v oblasti kovovýroby a stavebných služieb

Oscilačné nástroje

Naše oscilačné náradie ponúka mnoho možností použitia, ako je rezanie, brúsenie, pílenie, škrabanie, rašplovanie, zapichovanie a pilovanie. Tieto profesionálne univerzálne nástroje sú ideálne na presnú prácu a používajú sa v rôznych priemyselných odvetviach a remeslách.

S multifunkčnou frézou a príslušnými oscilačnými nástrojmi môžete rezať, brúsiť, škrabať a rezať najrôznejšie materiály. Motor uvedie nástavec do rýchleho kmitavého pohybu tam a späť, ktorý sa nazýva oscilácia.

Vďaka tomuto pohybu dokáže Multi-Cutter vykonávať presné a kontrolované rezy v rôznych materiáloch, ako je drevo, kov, plast a dlaždice, a to aj v ťažko prístupných oblastiach. Vďaka tomu môžete poškodené miesto ľahko odstrániť bez toho, aby ste museli celú stenu prerábať.

Systém napájania

S novým elektrickým náradím sme hrdí na to, že sme partnerom aliancie AMPShare by Bosch. Jediný batériový systém, ktorý je vhodný pre všetky kompatibilné náradia FÖRCH. Všetky batérie sa dajú jednoducho vymieňať medzi strojmi a pasujú do rovnakej nabíjačky. Naše tvrdenie: Uľahčite si prácu v dielni a na stavenisku - aby ste mohli do svojho projektu vložiť všetok svoj výkon.

A to najlepšie: Na všetko akumulátorové náradie FÖRCH a uhlovú brúsku s káblom poskytujeme trojročnú záruku bez dodatočnej registrácie.

Mechanická montáž fotovoltaiky

Všetko opravíte niekoľkými kliknutiami!

S výrobkami na montáž fotovoltických panelov FÖRCH získate všetko z jednej ruky, od strešného háku cez montážnu lištu až po príslušenstvo na uzemnenie a príslušné skrutky. Na rozdiel od porovnateľných systémov inovatívna montážna spona redukuje montáž fotovoltického modulu na lištu len na niekoľko krokov. Okrem toho vnútorné pripojenie lišty umožňuje upevnenie stredových svoriek na ľubovoľné miesto na montážnej lište. Veľmi vysokú odolnosť všetkých komponentov systému proti korózii zaručuje výroba z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka. Vďaka našej podkonštrukcii a komplexnému dimenzovaniu vám ponúkame riešenie pre všetky typy strešných krytín.

Ochrana pri extrémnych pracovných podmienkach

Neustále pracujeme na ďalšom vývoji ideálnej ochrany očí a tváre pre všetky brúsne a zváracie aplikácie. Okrem toho sa zameriavame aj na najvyšší možný komfort pri nosení, ktorý je zabezpečený napríklad znížením hmotnosti prilieb alebo ich viacnásobnými možnosťami nastavenia.

Okrem našej brúsnej prilby Comfort, ktorá zaujme nízkou hmotnosťou, 180° zorným poľom a nastaviteľným rozvodom vzduchu v oblasti čela, môžete vyskúšať aj naše nové zváračské prilby Clear View a špičkový model Clear View Panorama.

Tvárový štít na brúsenie a všetky zváračské prilby sú k dispozícii aj vo vzduchovej verzii s prívodom čerstvého vzduchu. Systém prívodu čerstvého vzduchu, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, vám ponúka maximálnu bezpečnosť vďaka integrovanému špičkovému filtru pevných častíc - a spoľahlivo chráni pred dymom, aerosólmi a prachom.