Na všetkých kanáloch pre vás

Nákup spotrebného materiálu, nástrojov a strojov musí byť jednoduchý a rýchly. Preto sme vám k dispozícii na všetkých kanáloch, podľa vašich osobných preferencií, aby sme vám poskytli správne produkty a služby v správnom čase na správnom mieste.

Osobné poradenstvo

Potrebujete individuálne poradenstvo? Potom vám bude k dispozícii váš obchodný zástupca, ktorý vám poradí a pomôže. Ak sa s nami nemôžete spojiť, naši špecialisti na telefonický predaj vám radi pomôžu s vašimi problémami. 

Digitálny nákup

Naše digitálne objednávacie kanály urýchľujú proces nákupu a ponúkajú celý rad služieb so skutočnou pridanou hodnotou. Či už v internetovom obchode, prostredníctvom aplikácie alebo priameho prepojenia so systémom správy tovaru - sme silným partnerom pre vaše remeslo aj v digitálnom veku.

Špecializovaný pracovník pre pomoc

Aj v rýchlej dobe nám záleží na osobnosti a individualite vašej spoločnosti. Preto sú orientácia na zákazníka, prístup a kompetentnosť najvyššími prioritami našich pracovníkov v teréne.

Samozrejme, váš obchodný poradca vám poradí aj s digitálnymi službami, servisom alebo zákazníckymi objednávacími a skladovacími systémami od spoločnosti FÖRCH. Vďaka tomu bude váš nákup náradia a spotrebného materiálu ešte jednoduchší a flexibilnejší.

Predajné kancelárie FÖRCH - na mieste pre vás

Naše predajne FÖRCH spájajú solídne pokrytie vašich okamžitých potrieb, ľahkú dostupnosť a množstvo služieb a podujatí - niektoré dokonca 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho je možné vašu objednávku vopred pripraviť a vyzdvihnúť alebo dokonca doručiť v priebehu niekoľkých hodín pomocou našich služieb "FÖRCH to go" a "FÖRCH to get".

Okamžite dostupné produkty na dotyk, vyskúšanie a otestovanie

Okrem kompetentného poradenstva, meniacich sa ponúk a akcií ponúkajú naše predajné kancelárie FÖRCH celý rad služieb so skutočnou pridanou hodnotou. Zásobíme vás individuálnym sortimentom a s našimi týždennými raňajkami pre remeselníkov zabezpečíme, aby nikto nemusel ísť na stavbu alebo do dielne hladný. Mnohé z našich výrobkov sú k dispozícii na pokrytie vašich okamžitých potrieb priamo v predajných kanceláriách FÖRCH na stavbe. Ak výnimočne nemáme požadovaný výrobok na sklade, radi vám ho zašleme priamo na požadovanú adresu do 24 až 48 hodín.

FÖRCH to go

Aby ste nestrácali čas, radi vám dostupné produkty zabalíme vopred a bezplatne. Telefonicky si objednajte tovar v predajnej kancelárii FÖRCH do 15.00 hod. a hotový zabalený tovar si vyzdvihnite v ten istý deň v predajnej kancelárii FÖRCH.

FÖRCH to get

Využite našu službu doručenia všetkých priamo dostupných produktov a dostanete tovar do niekoľkých hodín priamo na stavenisko alebo do dielne. Doručujeme na všetky adresy v okruhu maximálne 30 km okolo vašej osobnej miestnej predajne FÖRCH.

Zažite predajnú kanceláriu FÖRCH na vlastnej koži

Spoznajte spoločnosť FÖRCH zblízka a využite atraktívne ponuky na našich interných výstavách, propagačných dňoch alebo tematických dňoch. Vhodné priestory na tematické školenia a zákaznícke semináre nájdete aj v našich predajných kanceláriách FÖRCH.

Špičkové riešenia elektronického obchodu

Prístupom do internetového obchodu FÖRCH vytvárame nielen základ pre nepretržité nakupovanie, ale ponúkame aj niektoré ďalšie funkcie so skutočnou pridanou hodnotou. V budúcnosti môžete jednoducho a rýchlo spravovať svoje nákladové strediská alebo nastaviť pracovný postup schvaľovania v zákazníckom účte.

Naše riešenia elektronického obchodu tiež urýchľujú vaše nákupné procesy. Prostredníctvom našich skenovacích systémov alebo digitálneho prepojenia so systémom ERP zvýšite svoju efektivitu a efektivitu svojich zamestnancov.

Telefonický predaj

Okrem predajného poradcu je náš telefonický predaj časovo úsporný a efektívny spôsob, ako nás kontaktovať priamo osobne. V prípade dovolenky alebo choroby za vášho predajného poradcu prevezme telefonický predaj a interný predaj aj oddelenie predaja, takže žiadna objednávka, požiadavka alebo otázka nezostane bez odpovede.

Doručenie
Viac ako 98 % všetkých položiek je priebežne dostupných do 24 až 48 hodín.
Záruka a výmena
Bezplatné vrátenie a vyzdvihnutie vráteného tovaru a opravy
Udržateľné nakupovanie
Riadenie kvality, životného prostredia a energie podľa noriem.