Technická podpora

Máte technickú otázku týkajúcu sa produktu alebo aplikácie? Naši odborníci vám radi pomôžu. Veď naše výrobky sú pravidelne maximálne testované a vždy zodpovedajú aktuálnym požiadavkám. V prípade zložitých aplikácií alebo rozsiahlych projektov vás váš predajný konzultant rád navštívi priamo na mieste spolu s odborníkom z nášho tímu technickej podpory.

Katalógy a brožúry

Pozrite si všeobecný katalóg FÖRCH alebo naše brožúry a prospekty o produktoch a službách. V našich virtuálnych katalógoch si môžete kliknutím na číslo položky pridať požadovaný tovar priamo do nákupného košíka a veľmi pohodlne si ho objednať.

K našim katalógom a brožúram
Dokumenty a súbory na stiahnutie

Technickú dokumentáciu a naše dátové listy na stiahnutie, ako aj vyhlásenie o zhode alebo vyhlásenie o zhode EÚ nájdete priamo na príslušnom výrobku. Tu si môžete stiahnuť zbierku dokumentov, napr. o zaobchádzaní s nebezpečnými látkami alebo plány ochrany pokožky a očí.

Na stiahnutie
Videá z aplikácií

Množstvo videí o používaní výrobkov FÖRCH ľahko nájdete po vyhľadaní príslušného výrobku v našom online obchode. Prehľad všetkých videí o používaní nájdete čoskoro tu.

K prehľadu

Témy, na ktoré sa zameriavame

Propagované produkty BG Bau

Berufsgenossenschaft Bau (BG Bau) je zákonné úrazové poistenie pre stavebníctvo a služby súvisiace so stavebníctvom v Nemecku. Podporuje bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci v podnikoch a na pracoviskách prostredníctvom vybraných príspevkov na ochranu zdravia a bezpečnosť pri práci. Investície do vybraných produktov alebo opatrení na prevenciu úrazov alebo ochranu zdravia sú odmeňované poistným až do výšky 3 000 EUR. FÖRCH má vo svojom programe niekoľko takýchto oprávnených produktov.

Najlepšia ochrana pre každý motor

Bezpečné vo všetkých ročných obdobiach. Ochrana proti zamrznutiu je len jednou z mnohých cenných funkcií, ktoré musia chladiče proti zamrznutiu v súčasnosti ovládať. Moderné aditíva chránia aj pred koróziou, vápenatením a tvorbou parných bublín počas celého roka. Majú tiež mazací a tepelný rozptyľujúci účinok. Naše kvalitné výrobky sa vyznačujú overenou bezpečnosťou a spĺňajú všetky požiadavky a normy vášho profesionálneho remesla.