Manipulácia s nebezpečnými látkami a ich skladovanie je nepopulárnou výzvou kvôli mnohým predpisom a zákonom. Spoločne to zvládame a ponúkame vám jednoduchý a bezpečný modul v našom online obchode. Všetky položky, ktoré si vyžadujú označenie a sú zakúpené od spoločnosti FÖRCH, sa automaticky pridajú do vášho individuálneho zoznamu nebezpečných látok. V prípade potreby je možné položky tretích strán zadať ručne. Ušetrite čas a náklady a minimalizujte potenciálne nebezpečenstvo pre seba a svojich zamestnancov vďaka našej správe nebezpečných látok.

Máte záujem o prístup k nášmu manažmentu nebezpečných látok? Potom sa obráťte na svojho osobného obchodného poradcu. Ten vám túto funkciu rád aktivuje vo vašom zákazníckom účte.

Vaše výhody pri nakladaní s nebezpečnými látkami

Bezpečne a jednoducho

Všetky položky zakúpené od spoločnosti FÖRCH, ktoré si vyžadujú označenie, sa automaticky zobrazia v adresári nebezpečných látok. Získate tak optimálny prehľad o histórii objednávok vo svojom zákazníckom účte. Položky tretích strán je možné zadať ručne.

Úspora času a nákladov

Keďže všetky dokumenty o nebezpečných látkach si môžete kedykoľvek pozrieť v aktualizovanej podobe, môžete si ušetriť starosti s udržiavaním dokumentov a sústrediť sa na svoju hlavnú činnosť. Administratívna záťaž je takmer úplne eliminovaná.

Minimalizácia potenciálnych nebezpečenstiev

Správne skladovanie chemických výrobkov výrazne znižuje existujúci potenciál nebezpečenstva a zabezpečuje väčšiu bezpečnosť na pracovisku. Radi vám poradíme napríklad v oblasti skríň na nebezpečné látky, odkvapkávacích misiek a stojanov na sudy.

Funkcie riadenia nebezpečných látok

Oznámenie

Môžete vybrať zamestnancov, ktorí majú byť informovaní e-mailom o aktualizácii kariet bezpečnostných údajov alebo prevádzkových pokynov.

Pracovné oblasti

Vytvorte pracovné oblasti a miesta skladovania niekoľkými kliknutiami a sledujte nebezpečné látky na konkrétnom mieste.

Prevzatia a informácie

Nájdete tu materiály na stiahnutie, ako sú plány ochrany kože alebo plagáty prvej pomoci, inštruktážne pomôcky, šablóny a kontrolné zoznamy.

Zoznam nebezpečných látok

Môžete ľahko získať karty bezpečnostných údajov, návody na použitie, certifikáty dodávateľov, karty technických údajov a adresár nebezpečných látok.

Návod na použitie

Môžete si vytvoriť šablóny na vyplnenie príručiek. Údaje v nich uložené sa automaticky vložia do polí, ktoré je potrebné vyplniť na požiadanie.

Články tretích strán

Máte iné nebezpečné látky od dodávateľa tretej strany? Žiadny problém! Tieto látky sa dajú ľahko integrovať do nášho celkového systému.

Brífingy

Usporiadajte svoje bezpečnostné pokyny niekoľkými kliknutiami. K dispozícii sú aj praktické inštruktážne videá od spoločnosti DGUV.

Bezpečné skladovanie

Aby ste znížili potenciálne nebezpečenstvo na minimum, odporúčame profesionálne skrinky na nebezpečné materiály. Tie nielenže umožňujú bezpečné skladovanie chemikálií v dielni, ale tiež vytvárajú dodatočný poriadok a zjednodušujú správu zásob.

Okrem skríň na nebezpečné látky ponúkame aj špeciálne riešenia na skladovanie napríklad sudov alebo plynových fliaš.

Kontaktujte teraz
Zdravie a bezpečnosť pri práci

S produktmi bezpečnosti práce individuálne prispôsobenými vašim potrebám môžete splniť každú výzvu s maximálnou bezpečnosťou. Ponúkame široký sortiment bezpečnostných výrobkov od hlavy až po päty, najmä pre prácu s nebezpečnými látkami a chemikáliami. Náš sortiment zahŕňa ochranu dýchacích ciest, očí a tela, ako aj skrine na nebezpečné látky a zberné nádoby na bezpečné skladovanie vašich chemických výrobkov.

O bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci
Brožúra Riadenie nebezpečných látok

Množstvo informácií o nakladaní s nebezpečnými látkami a právnych súvislostiach sme zhrnuli v našej súvisiacej brožúre.

Stiahnite si brožúru
Kontakt

Ak máte ďalšie otázky alebo návrhy k téme manažmentu nebezpečných látok, obráťte sa na nás alebo na svojho obchodného zástupcu. Aktivácia funkcie v internetovom obchode je veľmi jednoduchá prostredníctvom vášho obchodného zástupca alebo priamo cez nás.

Kontaktujte teraz