Ako sa hovorí, poriadok je polovica úspechu. Aby ste tento poriadok mohli začleniť do každodennej rutiny vašej dielne a staveniska, ponúkame vám na mieru šité organizačné systémy a skladovacie služby. Vďaka tomu vám zostane viac času na to najdôležitejšie.

FÖRCH VARO - bezpečné, úsporné, flexibilné

Okrem prehľadného a bezpečného uskladnenia v dielni alebo vo vašom vozidle na stavenisku sú základom nášho systému VARO efektívnosť a hospodárnosť. Preto ponúkame napríklad regálový systém VARO za výhodnú cenu prenájmu. Všetky komponenty systému FÖRCH VARO možno flexibilne prispôsobiť z hľadiska veľkosti a typu zariadenia potrebám každého remeselníka - bez ohľadu na odvetvie a veľkosť firmy.

O malých a veľkých hrdinoch upratovania - správa časti C a vášho staveniska

Malé diely - veľká námaha Objednávanie a skladovanie najmenších dielov si často vyžaduje najviac času. Naša správa C-dielov siaha od poradenstva a podpory až po kompletné prevzatie vášho preferovaného nákupného procesu. Pre vaše veľké projekty ponúka náš manažment pracovísk viacúrovňové možnosti kombinácie produktov a služieb.

Policový systém VARO

Variabilný a priestorovo úsporný regálový systém VARO sa skladá z jednotlivých modulov, ktoré tvoria regálové veže. Po spoločnom a individuálnom plánovaní radi prevezmeme počiatočné úsilie pri montáži, skladovaní a označovaní. Regály VARO ponúkame za výhodnú cenu prenájmu a na požiadanie sa postaráme aj o pravidelné plánovanie podľa vašich požiadaviek.

Viac informácií o regálovom systéme VARO

VAROBOXX / VAROiBOXX

Presvedčte sa sami o jednoduchej manipulácii, robustnom materiáli a odolnom spracovaní nášho VAROBOXXu. BOXXy - aj v rôznych veľkostiach - sa dajú v niekoľkých krokoch zacvaknúť a poskladať na seba. Vaše náradie a materiál sú tak flexibilne a prehľadne zabalené na použitie na stavenisku, bezpečne uložené vo vozidle a úhľadne uložené v regáli.

K rade VAROBOXX / VAROiBOXX

Montáž vozidla VAROMOBIL

Vybavenie vozidiel VAROMOBIL bolo vyvinuté špeciálne pre staveniská a montážne vozidlá pre remeselníkov. Rôzne varianty umožňujú pokryť rozmanité požiadavky zákazníkov a všetky bežné značky vozidiel. Nízka vlastná hmotnosť podporuje vyššie užitočné zaťaženie bez toho, aby ste sa museli vzdať pevnosti a torznej tuhosti testovanej pri náraze.

Viac o vybavení vozidiel VAROMOBIL

VAROMOVE

Náš organizačný systém pre vaše mobilné pracovisko ("MOVE") je kombináciou prepravného systému, dielenského vozíka a mobilného pracovného stola na variabilné a flexibilné použitie. Stohovateľné a vzájomne prepojiteľné funkčné moduly sú plne kompatibilné s našimi vozidlovými zariadeniami VAROBOXX a VAROMOBIL. Vďaka tomu máte svoje náradie vždy po ruke a k dispozícii, kdekoľvek ho potrebujete.

Viac o VAROMOVE